Kas mes esame

Esame nuolat tobulėjanti įmonė. Mokomės patys, ir mokome kitus, kad mūsų klientus pasiektų tik geriausi sprendimai.

Bendradarbiaujame su vienais patikimiausių ir žinomiausių Lietuvoje Nordis, Aukštaitijos katilai, Kamen , Hitachi, Cooper&Hunter, Danfoss  atstovais.

Silumosbroliai.lt parduoda techninius aukštos kokybės produktus ir sprendimus savo klientams, kurie leidžia kurti ir vystyti jų pačių gaminamus produktus, taip pat gerinti ir tobulinti gamybinius procesus. Mūsų darbuotojus jungia verslumo dvasia, techninės žinios ir stipri orientacija į klientą.

Silumosbroliai.lt gali pasiūlyti tai, ko reikia aukščiau minėtoms sistemoms įrengti – nuo profesionalios konsultacijos iki reikiamos įrangos parinkimo, jos sumontavimo, garantinio/pogarantinio aptarnavimo ir techninės priežiūros.

Įvertinus finansines ataskaitas už 2021 metus mūsų įmonė MB “Margretos projektai” sertifikuota „Stipriausi Lietuvoje 2022“ sertifikatu – tai tvirto ir iššūkius sėkmingai įveikiančio verslo ženklas. Sertifikatu pažymima, kad įmonė turi aukštą kredito reitingą ir padeda kurti geresnę Lietuvos ekonomikos ateitį. Esame skaidri, atsakinga įmonė, turinti nepriekaištingą reputaciją ir ypatingą atsparumą atlaikant visus iššūkius.